Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka s mikrofonem do 3000 Kč

Zdravím, už dlouhou dobu mám problém jak s mikrofonem tak i se sluchátky u mého PC. Proto jsem se rozhodl, že si koupím něco nového. Potřebuji to především na hry jako je CS:GO atp. Co říkáte třeba na SS v3 a v3 prism? Nebo co by jste mi doporučili. Strop jsou ty 3 tisíce Kč. Předem díky za odpověď

Kingston HyperX cloud (1)......su proste top za tu cenu ....mal som roccat kave 5.1 , Razer krakeen .....ale kingstony su top konfortne výborný zvuk netlačia na uši ako krakeny vrelo odporúčam (používam ich na zvukovke crative xfi titanium fatality pro )