Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aká je predajná cena tohto pc ?

CPU-AMD FX 8350 , RAM 16GB , CHLADIC - NOCTUA , Zakladna doska : gigabyte ga 970a-ds3p , Noctua NH-U12S ... kupovaný bol 10.10.2014 : ) a pc ma problém že po zapnutý už ako ide nabiehať do prihlasovacieho konta sa reštartne .. Občas sa to stane ale v systéme sa nevyskytuje žiadna chyba ani pri hraní hier ... Aká by bolo ideálna cena na predaj ? grafiku predávať nechcem : )

no pošlem ho asi na opravu : ) to bude ideálne kedže ešte niečo je v záruke : D dúfam že nebudem platiť moc ... inak aj celkovo ked sa pc reštartuje tak potom je par minút aj dosť pomalí ... a niekedy ide úplne bez problémov no som zvedaví kde bude chyba ked tak ho potom predám až ked sa opraví : D

Takže rekapitulace: Studené PC (delší dobu vypnutý > 1hod) po zapnutí po nějakém relativně krátkém čase se restartuje. Pokud se restartuje systém po nějaké době chodu sestavy, pak se to nestává. Pak to může být i deska, která mimochodem není nic moc pro 125W CPU - předpokládám, že o přetaktování jste se nepokoušel.