Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3-monitor

Dobrý deň,

viete mi poradiť 3-monitor, nechcem 3 samostatné monitory ale jeden 3-monitor, ktorý by bol fyzicky spojený (môže byť aj oddeliteľný, dúfam chápete čo tým myslím)... ideálne 3xFullHD, v cene do 300-400€.

ja so bol raz na návšteve u jedného človeka a ten mal 3 monitory ktoré boli spojené a tvárilo sa to ako jeden monitor (v mieste spoja bol iba okolo 1 milimetra rámček) a boli tam 3 plochy. Ale neviem koľko to stojí ani kde sa to dá zohnať.