Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova systému - Notebook Patriot (ECS G320)

Zdravím.Potřeboval bych radu.Dostal se mi do ruky notebook zvaný Patriot,nebo spíš jsem ho našel pod označením ECS G320 http://www.czechcomputer.cz/product_doc-E8BD6E69609 27546C1256F640038665A.html
Vzhledem k tomu že systém je úplně v p*** potřeboval bych ho reinstalovat.Zjistil jsem že má v sobě skrytou část s nahraným systémem,čili recovery.Ale netuším jak tuto obnovu spustit.Žádné klávesové zkratky pro spuštění obnovy systému při startu nefungují.Objevil jsem k tomu dokonce i manual ale tam jsem se dočetl tak velký prd.Kdo má s tímhle notebookem zkušenosti.....poraďte jak to přeinstalovat.Díky

taky jsem ho měl z recovery si musíš vypálit 2x instalační cd jestli to už někdo před tebou udělal tak máš smolíka:-(pak jedině linux:-)nebo nove widle ještě než to smažeš tak si zjisti železo ovladače najdeš na netutu jinak by taky měla pomoc obnova!!!!jo jaky to mělo na hdd schovanou část která se dá vyndat a třeba Linuxem