Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung TV, nejde obraz, zvuk ano

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda někdo nemá zkušenosti z výpadkem obrazu na LED TV. Samozřejmě se projel internet s podobnými dotazy, bohužel vše co jsem vyzkoušel nepomohlo. V menším servisu mi bylo zděleno že se jedná o vadnou T-Con desku, tu jsem zkusil vyměnit z naprosto stejného typu televize, bez úspěchu. To samé jsem provedl se základní a zdrojovou deskou. Poslední co mi zbývá je výměna takzv. Invertoru a případně světelných trubic, avšak vím že trubice tz světlo funguje protože pokud v televizi odpojím T-con tak se televize alespon rozsvítí ale bez obrazu. Jde mi to jestli je možníé pokud by byl vadný invertor zda by se vubec TV rozsvítila, mám za to že Invertor s trubicemi souvisí a tak pokud by byl vadný, tak by se ani nerozsvítila. Děkuji za případnou pomoc!

Noo, to mi nedošlo máš pravdu, budou tam LEDky, nicméně můj problém to neřeší. Navíc něco jako Invertor tam mám resp. jsou tam ještě dva podlouhlé boardy které jsem měnit nezkoušel, to je moje poslední záchrana, případně by ještě mohl být vadný jeden s kabalů, možná ten co vede s T-conu do základní desky.