Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plná pamět

Dobrý den :) v mobilu se mi furt ukazuje že mám plnou pamět ... SD kartu mám skoro plnou to je pravda... systemovou pamět mam 7GB z toho mi to ukazuje že mi zbývá jen 500mb ale přitom všechny soubory co jsou v systemove paměti mají 64mb všechnny fotky a videa sem dal na sd KARTU a systemova pamět je furt plná... prostě když v mobilu nebo PC označím všechny soubory ve systemové paměti tak to má dohromady 64mb.. a přitom je plná.. nejsou zde nejaké soubory skrýté? neni možný že sem odposlouchávaný? že by se ty nahravky neviditelně ukladali a posílali ? děkuji

Z té "systémové" paměti je většinou půlka zabraná systémem ... takže z 8 je k dispozici slabých 4 GB a všechno se tam hrne. Aplikace, jejich data, majly, atd. atd. Jen něco se dá přemístit na kartu.