Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Obnovovací frekvence-SAPPHIRE AMD Radeon HD 6870 1GB GDDR5

SAPPHIRE AMD Radeon HD 6870 1GB GDDR5 -Mám tuto grafiku a když ji dám do pc tak monitor který umí i 120hz ,dává jen 60hz .
Když dám grafiku nvidia 8400gs tak monitor dá normálně i 120hz.
Problém je určite v grafice .
U grafiky AMD tam ta možnost vůbec není.JAk mám problém řešit díky ?

Nevděčným a nespolupracujícím hovadům tu radit nebudeme. (Prasak)

Pisu z mobilu.Tuto moznost v programu od grafiky nemam.Mam dvi kabel ktery umi 144hz mam to odzkousene.Jelo to bez problemu a po vymene grafiky se mi ukaze ve full hd max 60hz.Tak ze tuto moznost co jsi popsal tam ja nemam.Jake ovladace si mam tedy stahnout?diky.Jinak ve vlastnostech taky pouze 60hz samozrejme.

• Zadny ovladac menit nemusis (v pripade ze mas jeho posledni stabilni verzi), to nastaveni, jako ti ukazuje Pan Zabak, najde v :
* Ale prekvapuje mne, ze Frekvenci nemuzes zmenit primo v nastaveni VIDEO ADAPTERU, odkrizkoval jsi 'Zobrazit jen kompatibilni/dostupné" ?

1) Predvolby
2) Dalsi nastaveni Radeon
3) Postupovat dle vyze TouchWood navodu.

* Ted jsem to zkousel, funguje to.
[img=/file/view/27361-amd-predvolba-jpg]http://pc.poradna.net/file/view/27361-amd-predvolb a-jpg[/img]