Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nemožem sa dostať do zložky dokumenty

keď sa chcxem dostať do zložky moje dokumenty,tak po chvilke mi vyhodí okno,že nastala chyba v aplikácii Windows explorer exe a že Microsoft sa ospravedlňuje a blablabla....a potom už nezostáva nič iné len ručne reštartovať comp...v zložke dokumenty mám dosť doležité veci a teraz neviem čo mám robiť... :o((

tento pc - disk c: - pravým myšem vlastnosti - nástroje - kontrola disku - obě zatrhovátka - restart

nemáš u některých souborů potíže s diakritikou v jejich názvu? dělalo nám to po kterémsi update a zvrhlém přenastavení jazyka v regionálním nastavení

nemáš přetaktováno? (možné chyby na disku)