Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem citanie podpisanych emailov a android

obcas sa stane, ze som mimo a cakam email. Mam odskusany aj gmail aj vstavanu aplikaciu email (android samsung, 4.2.2). doteraz ziaden problem, obcas aj odpoviem, ked to vyzaduje cas alebo povaha emailu. problem nastava u digitalne podpisanych emailov, kde sa nezobrazi email, ale len priloha smime.p7m. Stryko google nic rozumne neporadil, preferujem donutit vstavavaneho klienta citat podpisane emaily pred instalaciu dalsieho (tretieho) klienta - vzhladom na miesto v mobile. Nejake napady, skusenosti? Potrebujem spravovat dve konta.

resp. opytam sa takto>
ked je podpis zobrazeny ako priloha .p7s , rmail sa zobrazi. Ked je zobrazeny ako .p7m, email sa nezobrazi, len tato priloha, ktora nejde rozumne otvorit. Aky je rozdiel medzi 7s a 7m? obidvaja odosielatelia maju rovnaku certifikacnu autoritu, nevidim rozdiel.