Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Blokování na fb

Ahoj lidi,
potřeboval bych poradit s možná trochu stupidní otázkou. Potřeboval bych si na Facebooku zablokovat "určité rodinné příslušníky", asi chápete... není mi moc příjemný, když mě tam tata stalkuje. Chci se zeptat, když si ho zablokuju (to znamená, že neuvidí můj timeline a snad ani žádnou jinou aktivitu), tak on to, že jsem si ho zablokoval může nějakým způsobem poznat ? Chtěl bych upozornit rýpaly, že věk, ve kterém oficíálně můžu mít fb jsem už dávno dovršil :-D. Díky předem za odpovědi.
Noctte

"potřeboval bych poradit s možná trochu stupidní otázkou. Potřeboval bych si na Facebooku zablokovat "určité rodinné příslušníky"

To si stupidne myslis, ze si budes riesit moralne (rodinne) problemy s Tvoijim odcom v IT Poradni?

Mas problemy s Facinou, tak si to ries na poradni "Facebooku".

"Chtěl bych upozornit rýpaly, že věk, ve kterém oficíálně můžu mít fb jsem už dávno dovršil"
Kalendarny vek dovrsi kazde hovno, rozumna vyspelost, to je nieco ine, na to este nemas.