Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení nabídky Start_jde to?

Nějakým mě neznámým způsobem se mi změnila nabídka Start (win7ultim.)
Nejedná se o stav po "čištění" os, CCleaner, nebo podobné šílenosti.
Někteří zástupci zmizeli vůbec, někteří jsou bez ikonky a při spouštění hlásí, že položka není k dispozici.
Dá se to nějak obnovit, z nějaké automatické zálohy, kterou os dělá?
díky za radu pro neznalého
Petr

při spouštění hlásí, že položka není k dispozici

Kontroloval jsi, jestli ta položka zkutečně existuje (pravé tl. myši na zástupce - Vlastnosti - Otevřít umístění souboru)?
Pokud máš povolené (a funkční) body obnovy, můžeš zkusit návrat na některý z nich.
Anebo je tam zažraná nějaká špína (zkus MBAM).