Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD externý

Dobrý deň,

Chcel by som sa vás spýtať či máte niekto skúsenosti s týmto HDD lebo môj sa mi kazí mám WD-My Passport ultra 1TB a asi po 3 rokoch sa pokazil a načítava iba niekedy tak chcem kúpiť nový a chcem sa spýtať či by som ho mal kúpiť alebo nie,poprípadne aký by ste radili
chcel by som do toho investovať okolo 150eur na 5TB
WD Elements Desktop 5TB

Ďakujem

Pokud se to neprenasi, tak mas nejednodussi neco takoveho to, casem treba budes potrebovat dalsi disk a jenom vymenis ten disk.

https://www.czc.cz/akasa-aak-dk06u3-bk-duodockx2-c erna/176038/produkt

Osobne bych sel do 2TB nebo 3TB disku, do vetsiho ne. Prci jen sance, ze na USB prijdes o data na disku je velka a je lepsi to mit rozdeleno na vice discich, taky ovsem zalezi na tom o koli kdat jde, jestli treba ted ulozis 2TB a zbytek kapacity nechavas na pozdeji, tak je rozhodne lepsi ted koupit 2TB a casem dalsi 2TB atd.