Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus RT-N10U DD-WRT - Nastavení

Dobrý den, nahrál jsem do v popisu zmíněného routeru DD-WRT custom firmware.Mám ale problém.Routeru jsem nastavil IP 192.168.3.1 a můj modem má 192.168.1.1.WAN normálně dostane IP z modemu ale internet nejede ani přes WiFi ani přes lan.

Zapojení: Cisco EPC3925 (UPC) -> Asus RT-N10U --- Notebook (wifi)
--- PC (lan)

Nevíte kde je dělám chybu?

To je nepravdepodobne.

Hlavne nevim, co mas kde nastaveno.

Ja mam od UPC modem TechniColor a kdyz se konecne podarilo DD-WRT nainstalovat, tak jede krasne.

Mas UPC modem nastaven jen jako bridge?

VDD-WRT nastav na WAN DHCP a na LAN taky, to same v pocitaci. Melo by si to poresit IP samo a melo by to bezet hned.