Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony xperia Z

Dobry den chci se zeptat mam sony Xperia Z a nechytam moc signal kdyz sem treba venku nebo u okna tak jo ale v postely treba uzne a nekdy vypadne sam i pri chuzi dela to i s jinyma sim kartama zkusil jsem tovarni nastaveni taky nic nekde sem cetl ze pomaha preinstalovat radioROM ale nevim jak nato

3-4 roky? Odhadujem vek telefónu. Do toho servisu si to zrejme nedával z nudy.

Aby som to uzavrel, telefón musí buď do servisu, alebo do el. odpadu.
Ale kľudne môžeš skúsiť flešnúť originál fw, Sony má na to myslím vlastnú utilitu PC Companion, raz som ňou oživil aj mobil čo sa sekol hneď pri bootovaní.