Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nenachází wifi, kterou ostatní zařízení najdou a připojí se

Mám problém s notebookem Asus X550VB s Windows 10. V přízemí máme router, který vysílá Wifi po celém domě (s mobilem jí chytnu všude, s minimálně dvěma čárkami). Ale v první patře mi notebook wifi nenachází. Píše že nejsou dostupné žádně Wifi sítě, přitom je jasné, že tam ta Wifi je, když jsem na ní připojen na mobilu. Restartování routeru, wifi modemu v notebooku, obnovení továrního nastavení v routeru - nic nepomohlo. Jak by se to dalo vyřešit? Děkuji za rady.

Jenže se to stalo zhruba před týdnem, od té doby to nejde. Předtím to šlo. Navíc předchozí verze ovladače síťové karty mi to píše že je z roku 2015, takže downgrade by asi nepomohl. Naopak novější verzi jsem nikde nenašel.