Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém: USB ,,Device over current status detected,,

Dobrý den, přendával jsem věci z jednoho case do druhého, po zapojení mi to začalo ukazovat problém: USB ,,Device over current status detected,,.Po přendání do předchozího case se nic nezměnilo, všechny usb jsem zkontroloval, už nevím co s tím. Děkuji předem za rady.
Změna předmětu, původně: Problém s pc (Prasak)
Problém s PC tu má každý druhý (Prasak)

Odpoj vsetky USB kable od kejsu. A vypni to potom aj na minutu z 230V preistotu nech sa to vsetko resetne.
A kontroluj si co si za jumpre kde daval, dnesne dosky snad uz nemaju skoro ziadne jumpre tak neviem jake jumpre si tam daval. Distancky mas snad pod doskou na spravnych miestach. A odpoj aj vsetky USB zariadenia na test preistotu