Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 7 zdarma na 30 dnů

Ahoj, mám nainstalovaný win 7 na 30 dnů zdarma, dnes je 30 den a žádné upozornění na možnost zakoupení. Našla jsem na netu článek starý několik let, že má být možnost použití až 120 dnů. Ví o tom někdo něco víc? Logicky by mě měl systém před koncem bombardovat zprávama o zakoupení. Děkuji za odpověd'
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Děkuju za odkaz. Zkusila jsem to dvakrát. Po prvním pokusu a restartování jsem tam opět měla opět jeden den a napodruhé se mi zobrazují tři. Navíc mě mate ta formulace "Do automatické aktualizace zbývá následující počet dnů:3.". Znamená to snad, že se mi pak automaticky sedmičky aktivují?

No jseš pirátka a porušuješ autorský zákon.
Takže ahoj pirátko.
Zkušební verze windows je enterprise evaluation, máš? Asi nemáš, co? Ta nenabízí možnost zakoupení. Možnost zakoupení nenabízí myslím ani klasické edice windows, protože ty můžeš nainstalovat POUZE pokud už vlastníš licenci pro dané zařízení a nemůžeš windows používat bez toho, aniž bys ho okamžitě aktivovala, je to uvedeno v mslt, pokud nemáš licenci tak porušuješ autorský zákon, pokud okamžitě neaktivuješ, tak porušuješ mslt. A ty tu vesele píšeš, že používáš neaktivovaný windows a navíc pravděpodobně bez licence, fůůůj. Takže podle mě jseš takovej společenskej odpad a vůbec nic ti neříkají nějaké pravidla, co se prostě mají dodržovat. Takže na tom jsi no.