Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Freesync monitor a nefreesync graficka karta

Zdravim chci se zeptat.. koupil jsem si novou rx480 8gb a zjistil jsem ze hry ktere hraju nejsou na ni optimalizovane a mam velke fps dropy (world of warcraft...)
Mam ke karte freesync monitor a zvazuji ze kartu vratim a koupim si gtx 1060 6gb.. sice u ni nepisou ze podporuje gsync ale nebyl by problem mit kartu potencionalne s gsync a monitor s freesync? Diky moc

Protoze ted mas oboji Freesync, tak prave mas vyhodu, ze to je synchronizovany a dropy to nedela.
Jestlize ale je hra je nejaka extremne narocna, tak ti jde pomalu a vyresis to jen nakupem vykonejsi karty, coz pokud ti jde o Freesync bude az Vega pristi rok.

Pokud na svem Freesync monitoru budes zobrazovat vystup z NVidie, tak o ten fresync prijdes a tudiz tam moznost dropu je. Myslim si teda, ze GTX1060 nic moc neresi a budes potrebovat drazsi GTX1070, ktera to poresi svym vysokym vykonem.