Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamácia PC - Legálny systém

Dobrý deň prajem chcem reklamovať pc pretože občas sa reštartuje ako ho zapnem . Chcem len však vedieť ako zistím či mám v pc legálny win : ) dá sa to nejako overiť ? pc mám z druhej ruky ..

V podstatě ne. Jestli ti nechodí nějaké hlášky o pravosti systému. Je také potřeba vědět,že edicí Windowsů je více (od W95 po W10) a každý se chová při kontrole pravosti jinak.I kdyby jsi měl od toho OS fakturu,tak je to z druhé ruky a mohlo to být aktivované jinde a jindy.