Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po výměně větráčků na grafické kartě se počítač nechce rozjet

Ahoj všem.
Vyměnil jsem větráčky na grafice,když ted zapnu počítač na monitoru problikne DVI,roztočí se zdroj,fany vzadu i vpředu,chladič na procesoru i grafika,disk chroupe.Po cca 8/10 sekundách všechno zdechne,ihned se nakopne zpět a takhle to dělá furt dokola.
Stejnou věc to dělá,když jsem zkusil připojit monitor na integrovanou grafiku.To s tou integrovanou to dělalo i před výměnou větráčků,vždy,nevim proč.
Zkontroloval jsem zapojení všeho na desce,vytáhl baterku a dal zpět,stále stejné...
Prosím o radu,děkuji...

http://www.cnews.cz/recenze/msi-r6870-hawk-superti chy-barts-se-dvema-biosy

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initi ative_id=SB_20160909110016&SearchText=MSI++R6870++ Twin+Frozr+III

Intel Core i5-2500K, Cooler Master Hyper 212 Plus,MSI Z77A-G45,CRUCIAL 8GB (kit 2x 4GB) Ballistix Sport 1600MHz CL9,MSI R6870 HAWK Twin Frozr III,WD Caviar Blue 640GB,Asus Xonar DX/XD,ACCORD SW-1800W Dark Wood,SEASONIC S12II-520W 80PLUS BRONZE RETAIL,Logitech G9x Laser Mouse,Logitech Dual Action,Eizo Foris FS2434.

• Zkuz to hledat odpocatku, problém se obevil u 'vymeny' ventilatroku, ty se davaji do <2x mPIN> na GK, dival jsi se na parametry tech ventilkatorku V/W ? Zkousel jsi dat zpet ty predeslé ?
Jestli ti to zdecha a restartuje, jde bud o skrat/probijeni, nebo BIOS.
*Radeji bych zkusil i jiny PCIe slot, ale s ORIGINAL osazenim té GK.

Ty starý co se sekaly a netočily a musel jsem je furt promazávat jsem zrušil při výměně.Káble byly propletený v kovových očkách a ty natvrdo přidělaný,tak jsem kable rozstříhal a nové vedu podél.Jsou origo na mou kartu.

To jsou dva větráky spolu spojené,jinak je nasadit nejde,zapojit taky ne do-pinu.To fakt není náročný a nejde to zmrvit...
Proč mi to chcípá,ikdyž grafiku vyndám a připojím ti na integrovanou...?
Já přemýšlím o nějakým resetu pomocí jumperu....?
Kdysi jsem to dělal u jiné desky,při podobném problému,přehodil jumpery a dal zpět,tady však žádný na desce nejsou,mám nějaký v sáčku :O)

www.imagehosting.cz

Ten dvojpinek JBAT1 co je vlevo pod baterkou mám propojit.
Ale já nemám takovej dvojpin,to mám udělat jednín z těch pinu z obrázku 3,s tím že budou ty kovy nahoru,propojí to ta zadní strana nebo mám pustit PC a dotknout se těch pinu JBAT1 šroubovákem?

Vse odpoj, tech tam jen CPU + 1X RAM nic vic a spust ho znova, jestli je v PC mozna i vyndat, zda-li nekde neprobiji.
* Opravdu jen CPU a 1RAM, bez HDD, vetrniku etc, Monitor zapojit na IPG na video vystup ze zakladni desky.

TiP ~ Pri resetovani zkus jaké osazeni zakladni desky jse teplé a které studené, nekdy to muze napovedet vice.
* Mas-li moznost, zkusil bych zmerit zdroj treba multymetrem, staci vetve 5V a 3.3V.