Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SAPPHIRE AMD Radeon HD 6870 1GB GDDR5

SAPPHIRE AMD Radeon HD 6870 1GB GDDR5 -Mám tuto grafiku a když ji dám do pc tak monitor který umí i 120hz ,dává jen 60hz .
Když dám grafiku nvidia 8400gs tak monitor dá normálně i 120hz.
Problém je určite v grafice .
U grafiky AMD tam ta možnost vůbec není.JAk mám problém řešit díky ?

Driver Packaging Version/15.20.1062-150715a-187142C

Catalyst Version/15.7.1

Nepust9 me to pres vlastnosti monitoru vice jak 60hz a pres graficky program take ne ,nevim kde to tam je ... nejspis neni.

Lock, snaha byla. (karel)

Protože to máš rozdrbané!

Když dám grafiku nvidia 8400gs tak monitor dá normálně i 120hz.

Pochopitelně odinstalace ovladačů pro nVidii a řádná instalace správných ovladačů pro AMD GPU se určitě nekonala. Malware ani nepočítaje.
Zbytečné dotazy, přesto: "S jakými právy k systému pracujete jako uživatel? Byl redmondský os řádně nainstalován s řádnými ovladači v řádném pořadí?"

Mazal jsem kvuli tomu celej windows ,nainstaloval ovladace od zakladni desky,chipset atd...nasledne grafika.Nic....jinak kdyz jsem se koukal na software od grafiky na videa na navify,tak tam take nemaji tyhle moznosti co tafy popisujete.Nema to cenu.V pondeli bezmu pc do servisu.