Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10.... myš, internet a flash disk.

Dobrý den, mám problém s windows 10. Myš(nová) se vypne a zapne kdy chce. U internetu to je zas tak, že se vypne a pomůže jen restart. Flash disk(taky nový) se připojí ale hned odpojí a pořád dokola. Začalo to všechno dělat od doby co mám Windows 10. kdybych se v počítači trochu více vyznal, ale bohužel. Prosím poraďte.

PC:
Procesor: AMD FX-8300
Základní deska: ASRock N68-GS4 FX
Grafická karta: AMD Radeon HD 6700 Series
RAM: 12GB
Zdroj:Corsair CX Builder Series 600W

Jdi na web vyrobce sve desky, najdi si ASRock N68-GS4 FX a stahni vsechny ovladace pro Windows 10 a nainstaluj. Jako prvni se instaluje chipset, mozna ze to i bude stacit.

Snad to pomuze a nejedna se o nejakou hardwarovou zavadu.

Tak to vypada, ze tam zadny pro tebe podstatny driver neni, asi uz byly obsazene v instalacce Windows 10 nebo se spoleha na nejake genericke.

Zkus teda na to jit jinak:

Stahni si Ubuntu a vypal na CD (DVD). Potom restartuj pocitac, pokud nemas v BIOSu nastaveno nacitani operacniho systemu jako prvni z CD, tak to tam nastav a spust to Ubuntu jako live. Nic se nikam neinstaluje a na pocitaci ti zustane zachovan tvuj system. Az se to spusti, tak vyzkousej, jestli to bude zlobit take.
Pokud ano, tak je to hardwarovy problem, nejspis odesel ten pomerne spatnej zdroj co mas nebo deska, pokud to zlobit nebude, tak je to ve Windows, akorat teda me nenapada, jak to vyresit, sorry.

Jestli tohle nezvladas, tak jedine sehnat kamarada, ktery ano nebo do servisu.

No když dám flash disk do pc, tak to napíše: S touto jednotkou jsou problémy. Měli byste jí zkontrolovat a opravit. Když dám opravit, tak mi to píše, že je v pořádku a hned na to zase napíše:S touto jednotkou jsou problémy.