Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Digitalny fotoaparat.

Zdravim.
Chcel by som si kupit digitalny fotoaparat.
Chcel by som do toho dat cca 10 000sk +-.
Jeden znamy mi odporucil canon A710, len ja do toho moc nevidim tak by som sa vas chcel spytat ze ci ANO alebo NIE a preco ANO alebo NIE popripade ine typy ...

konkretne by som si chcel kupit tuto sadu

http://digimarket.sk/fotoaparat/canon-powershot-a710-is-kit.php

vopred dakujem.

Priznam se, ze nocni scenerie nefotim, ale fotim v interieru bez blesku za velmi spatnych svetelnych podminek (krypty kostelu, pripadne jeskyne) a tam pri programu se snizenymi pixely na 3M a ISO 1600 a kdyz udrzim v ruce tak 0,5 vteriny expozici, snimky jsou slusne, tedy webove publikovatelne.

Ja jen se svou troskou do mlyna: rok stary Lumix LZ-5 a i pres "vady" (hruby display, absence hledacku, na vetsich ISO ponekud vetsi sum /toz, panaci to tak delaji :-//) naprosto staci pro bezne fotky. Stabik funguje bezvadne, vetsi zoom se taky hodi. S Eneloopy 2Ah nablikam cca 350 obrazku (s prohlizenim). A je dnes "za pusu".