Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchatka ku PC

Zdravim. Mam bezne handsfree sluchatka od mobilu, obsahuju aj mikrofon. V pc (konkretne v repraku ktory je napojeny ku PC) mam dva jacky. Jeden na zvuk (sluchatka), druhy na mikrofon. Ako to mam urobit, aby som mohol v PC pouzivat sluchatka sucastne aj mikrofon na nich, ked mam iba jednu koncovku od sluchatiek a dve "diery" na mikrofon a zvuk?

Tak sluchatka pro PC a starsi notebooky potrebuji 2 jacky (jeden repro, druhy mikrofon), sluchatka do mobilu a novejsich notebooku maji jen jeden jack, kde jsou ctyri porty, teda repro i mikrofon soucasne, tak to proste je.
Jestlize chces pouzivat jedno na druhem, tak jedine pokud na to existuje redukce, po cemz jsem nikdy nepatral, ale predpokladam, ze ano, prohlidni PC shopy, poptej se, asi nejakou redukci najdes.