Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem toto video nie je vo vašej krajine dostupné

Zdravím, mam problem casto pozeram serialy videa online a mal som nato par stranok ale už asi nesiac na tych strankach pri všetkych mi ich nechce pustiť a vypiše mi "toto video nie je vo vašej krajine dostupné" pri tom tie stranky ju slovenske alebo česke... pred mesiacom som menil internet z telekomu do orangu a tam mi dali novy router- Zyxel VMG 1312-bxb Series a od vtedy to robi. myslim si že to bude tym routrom že mi pripaja zahraničnu IP adresu alebo čo. vedeli by ste mi stym pomocť? dakujem

Tohle je první, co mě napadlo. Jestli máš mermomocí potřebu ukojit své touhy, tak si zjisti nějaké fígle/ bezplatné či placené VPN možnosti. Google.

EDIT: nedočetl jsem to úplně. Kontaktoval bych svého ISP, že je to divné, že se ze své rodné země nepodíváš na stránky rodné země :)