Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor plně neběží na 144Hz

Zdravim, měl bych dotaz. Po přeinstalování Windows mi v CS:GO běží monitor na 144Hz jen na určitých místech, ale v deathmatchi mi to běží v pohodě, ale v kompetu mi to právě beží jen na určitých místech,ale další kolo to jde na tich postižených místech v pohodě a děje se to zase na jiných. Vůbec nevim čim to je, fps mám pořád kolem 200-300, ve Windows mám monitor nastavenej na 144Hz a v možnostech spuštění to mám na 144Hz nastavený taky.

Sám mám 144Hz monitor a hraji vše s V-Sync (144 FPS na 144Hz monitoru = ideální stav). Když to ale v nějaké náročné hře přeženu s nastavením, tak se dostaví stuttering = záškuby, protože zkrátka nemám tolik FPS, ale monitor stále jede na 144Hz, přirozeně. Znovu - nevím, jak jsi dospěl k tomu, že se snížila frekvence monitoru. Ta je pevně daná podle toho, co si nastavíš, jen v případě technologií jako FreeSync či Gsync je tato hodnota dynamická. Buď toto nebo máš větší propady snímků. Jinak netuším.

EDIT: Další možnost, že GO je rozmrdaná hra.

Mě by taky zajímalo čím to je, protože před přeinstalování Win to běželo pořád krásně, a teď to funguje jenom na deathmatchy. Zkoušel jsem dát do konzole fps_max 144, ale nic se nezměnilo, můžu pak zkusit ten vsync, uvidim.

watch zkus vypnout DVR (hádám že používáš win 10)
https://www.reddit.com/r/GlobalOffensive/comments/ 4vwiu8/how_fix_csgo_fps_and_tweak_windows_cfgs_aft er/
https://steamcommunity.com/app/730/discussions/0/3 60671352682521601/?l=czech

BTW, V-Sync si nezapínej, zvýší ti to dost znatelně input lag, navíc na 144 Hz monitoru neni tearing takovej problém (v podstatě žádnej) jako na 60 Hz monitoru, tj. V-Sync je v kombinaci se 144 Hz monitorem spíše kontraproduktivní.