Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opožděná myš ve hrách

Dobrý den, mám problém s opožděnou myší ve hrách, a nevím čím to je. Zkoušel jsem jinou myšku, problém stále přetrvával, zkoušel jsem i myšky j jiným DPI a problém stále přetrvával, porto mě napadlo že nemám dostatečně výkonný počítač (nejdříve jsem to zkoušel v Dishonored2), tak jsem zapnul Skyrim, ale problém stále přetrvával a myslím si že zrovna na Skyrim mám dostatečný počítač.
Jinak mám toto https://www.alza.cz/msi-ge72-6qf-061cz-apache-pro- d4013562.htm?o=1

Bud mas nekde neco jebleho ve Windows, coz je z tveho popisu nemozne zjistit co, nebo mas notebook zapraseny, diky tomu se zvedly teploty, system to nedokaze ustat a proto to laguje, coz ti pripada jako opozdena mys. Bud to rozeber a vycisti nebo zanes k vycisteni do servisu.