Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DxRacer křeslo, zkušenosti

Zdravím vás, máte prosím někdo zkušenosti s těmito křesly? Máte ho někdo aspoň rok? Jak je na tom po roce a více? Páře se něco? Bolí nebo naopak přestali vás z toho bolet záda? Máte někdo F řadu ale měříte víc než 180 cm, pokud ano, sedí se vám v něm dobře, nebo by bylo lepší větší? Děkuji za odpovědi!

no recenze se daji dohledat ale nejvice me prekvapil text ve specifikacich :
pětiramenný plastový kříž s plastovými krytkami v barvě panelů, navržen týmem mezinárodních profesionálů, aby vydržel navždy

spatna zkusenosti s plastovymi křizi všechny po nejake době prasknou radeji bych nebral.

http://kancelarska-kresla.heureka.cz/dx-racer-oh-fd01-nr/recenze/#section

Ovšem na jiném místě je ve specifikaci:

Trubkový ocelový rám v kombinaci s kvalitním kovovým křížem...

Pokud je pravda ta uváděná nosnost 130 kg, tak bych se toho nebál, křesla s touhle nosností vydrží opravdu hodně. Zato křesla s nosností do 100 kg rozvrže do dvou let i 80-kilovej chlap.

Pro tazatele: nejlepší je křeslo vyzkoušet - pokud po minutě sezení nepřijdeš na něco, co Ti bude vadit, bude OK.

Recenze se dají dohledat, ale jsou většinou psané do měsíce po nákupu (většinou po týdnu posílá heuréka zákazníkovi email s prosbou o recenzi) a já bych potřeboval osobní dlouhodobější zkušenost.

Kříž u vybraného modelu je samozřejmě kovový (odkazovaný text mě pobavil).

Dlouhodobé zkušenosti máš popsány třeba zde:

... co se tyka zkusenosti cinskych smejdu DX RACER, zkusenosti mam, mame je v praci, sedi se na nich prumerne 12h/denne (na zidlich se dle smen stridaji ruzni pracovnici, i 100+ Kg), Nezachazi se s nema nijak extra ohleduplne, protozej jsou firemni, ze jo... pulka lidi ma nohy na stole a posez neposez.., houpani imrvere, takto ty zidle funguji zhruba rok a ctvrt. kazdy den (skutecne kazdy, vcetne vikendu) tech 10-12h, a jsou ve slusnem stavu, mel jsem moznost na nich taky par 12stek sedet skoro v kuse a nemohl jsem rict ani popel co se pohodlnosti tyka.

Nebo zde:

... při zkoušení mi to křeslo přišlo úzké, vadily mi tam ty zvýšené okraje sedáku, ale pro někoho jiného to může být OK
Křeslo DX Racer mohu jen doporučit- mám ho 3 měsíce- naprostá pecka! Bolesti zad jsou pryč.