Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc zdroj 950w

Zdravim, hladam zdroj co bude mat realny vykon aspon 800w (takze tych 950+ udavanych)
Nie je to pre PC, ide mi len o vystup, potrebujem 12v a 30+ A, takze niektore parametre ma nemusia az tak zaujimat
Nasiel som si tento ale nie su nan najlepsie ohlasy, preto sa chcem poradit. Cenovo chcem ostat co najnizsie.
www.czc.cz
Dakujem

budem mat odber 800w

takze 70A? preco potom pises o 30A? Naco to vlastne potrebujes? PC zdroj neni vhodny na cokolvek, napr. ak to ma byt motor tak to najskor nepojde ptz pri rozbehu vypnu vsetky ochrany zdroja vzdy, lebo realita je trosku zlozitejsia jak jedno cislo. Zdroj sa nekupuje podla jedneho cisla, ale podla toho naco to je urcene a ake su priority (presnost napatia, zvlnenie, zakmity, priebeh zataze, apod) a logicky PC zdroj je urceny pre PC a nemusi byt vhodny pre hocico.

Taky může vyhořet.

To je právě ono! Pokud nepobývá na opuštěném ostrově, pak má i sousedy. Ti zajisté budou rádi, když jim požárníci dlouhou hadičkou promáčí byt a zařízení. Též když chcípne a začne se rozkládat, to bude pro okolí také hezounké.

A preco nie 800w z jedneho molexu?

Protože fyzikální veličina J a pochopitelné omezení konstrukce peripheral konektoru! Pochopitelné je to ovšem pro jedince s aspoň znalostmi ze základní školy, nikoliv [politicky nekorektní] jedince pod hranicí klinické debility [/politicky nekorektní]!

ale ty nechceš poradit, ty chceš abychom ti odsouhlasili tvoje naprosto šílené a nesmyslné nápady. Poradili jsme ti dostatečně v sekci kutilské. To, že nechápeš rozdíl mezi proudovým a napěťovým zdrojem, a vůbec nechápeš rozdíl mezi V-A charakteristikou odporu a LED diody, za to tady opravdu nikdo nemůže.
Navrhuju vlákno zamknout.

takze ten zdroj nema problem dodat 3A ano? Okej to by sme mali...
Ja som to chcel ale riesit napajanim z 12V aj preto, ze tie led svetla mali byt mobilne, chcel som moznost napajat to zo siete alebo RC bateriami ktore dokazu dodat taky prud. V tomto pripade to ale nedokazem napajat bateriami, je tak? alebo to riesit prevodnikom 12-220-30V? to uz sa mi zda komplikovane
A ked som pisal ze to je neprakticke, samozrejme som si predstavil 8 kablov. V tomto pripade je teda mozno to vsetko pripajet k sebe na jeden kabel do zasuvky?