Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje kurzor myši na notebooku

Dobrý den, dnes mi na notebooku přestala fungovat myš. Kurzor myši stále jezdí doprava. Zkoušel jsem připojit i externí myš,problem stále přetrvává. Nekolikrát jsemni notebook resratoval.Nevíte co s tím?
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Dobrý den,

Pravdepodobne sa jedná o zasrany software, drivery, malware, atp alebo poskodeny hw (touchpad). Skusil bych MBAM +ADWcleaner pripadne aj msautoruns a preinstalovat drivery (skorej chipset, graficka, lan, a ostatok, samozrejme najdolezitejsie driver na touchpad). Pak alternativa uz len reinstal win, ak nepomoze ani to tak vada je v HW -> reklamace alebo servis.

Jinak jaký mate model notebooku?