Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna procesoru v notebooku

Dobrý večer prosím o radu ohledně výměny procesoru v notebooku.Hned na začátku bych chtěl podotknout že mě baví se vrtat v počítači (hlavně ve stolním pc)ale nejsem žádný expert ,vlastně popravdě řečeno nevím o tom skoro nic.Tak tedy jedná se mi o to- mám doma nefunkční notebook Toshiba Satellite A300 z kterého bych chtěl vytáhnout funkční procesor-Intel (R) Core(TM)2 Duo CPU T6400 2.00 GHz 2.00 GHz a vložit ho do notebooku ASUS X54C v kterém je procesor -Intel(R) Celeron(R) CPU B820 @ 1.70GHz 1.70GHz. Prosím vás o radu abych něco nepokazil. JE TO DOBRÝ NÁPAD ??? NEBO SE MÁM UKLIDNIT A BIT SPOKOJEN S TÍM CO MÁM? Děkuji

Tak proc by ne, pokud to jde vymenit, tak smele do toho. Prvne si doufam overis, ze je u obou notasu procesor vymenitelny a ze je s tim notebookem kompatibilni. Tohle samozrejme v manualu nebo dohledat pres Google.