Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavování PC - hodnocení sestavy

Dobrý večer, chtěl bych znát Váš názor na tuhle sestavu, popřípadě pokud by něco nesedělo, navrhnout nějaké změny, ale zase v nějakých rozumných mezích, tohle už je strop mých finančních možností :)

Motherboard : 1x ASUS B150M PRO GAMING - Intel B150
Procesor : 1x Intel Core i5-6500
RAM : 1x Kingston HyperX Fury Black 16GB (2x8GB) DDR4 2133
Grafická karta : 1x MSI GeForce GTX 1050 Ti 4G OC, 4GB GDDR5
Zdroj : 1x ASUS U-65GA 650W

Primárně by to měla být herní sestava schopná hrát hry na vysokých detailech.

Díky :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Zdroj : 1x ASUS U-65GA 650W

PRODEJ SKONČIL - ASUS U-65GA 650W

Takze uz to mas vsechno koupeny nebo jak to teda mas?

Jinak zdroj dobrej ale drahej, co jsem koukal, tak se prodaval za 2.700,- a za tu cenu koupis i Gold zdroje, coz tenhle neni.

GTX150Ti na vysoky detaily zapomen, minimalne RX480 nebo GTX1060 6GB.