Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartwatch

Dobrý deň mám na pláne si kúpiť nejaké Smartwatch ale neviem sa rozhodnúť prosím nepíšte mi tu čínske smejdy a nejaké štvorcové smartwatchky chcem nejaké guľaté poprosím návrhy
Rozmýšľal som nad Alcatel Onetouch, a Motorola moto 360 ale tie mi asi už nedostanú čo hovoríte na tie Alcatel ? Alebo niečo lepšie v cenovej kategórii

Smartwatch nesleduju, nedokazu ti poradit, snad nekdo jiny, ale aspon zareaguju na:

nepíšte mi tu čínske smejdy

Rozmýšľal som nad Alcatel Onetouch

Upozornim te teda, ze znacku Alcatel si jiz pred nejakou dobou koupila cinska firma TCL (vyrabi spise prumernou az podprumernou elektroniku) a pro Evropu pouziva tu znacku Alcatel, teda si v tech dvou vetach odporujes.

nečínske značkové zrejme nebudeš chcieť,tie patria do inej cenovej kategorie ako alcatel alias tcl china alebo bývalá motorola moto/dnes lenovo china alias qdi group/,nečínske sú napr. Withings france/swiss,Junkers germanyk,KooKoo Watch swiss,NEC/Sharp japan,Bering denmark/germany,Fréderique Constant swiss,TAG/Heuer swiss,Berger germany,Eberhard swiss,zbytok je už viac-menej všetko china.....lenovo moto ani alcatel nieje zlá volba,len to je už čistokrvná made in china,už to niekolko rokov nieje alcatel france alebo motorola usa,ale už len obchodné značky zakúpené čínskymi firmami.....