Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladič na CPU

Dobrý den, mám procesor AMD FX 6300, desku Gigabyte 970A-UD3P a chtěl bych se zeptat, jaký bych si měl koupit chladič, pokud chci procesor nataktovat na 4,3 GHz, aby to rozumně uchladil. Chtěl bych se vlézt tak do 800kč. Díky za rady.

Neznam jeho procesor, nevim jak moc polezou teploty nahoru pri zamyslenem taktovani, takze je mozne, ze bude nutne potrebovat ten chladic co navrhujes, ale co se tyka chladiciho ucinku, tak se da treba i tomu Fera 3 hodne pomoct, pokud das ventilatory na obe strany.

To jest smerem od mechaniky (od disku) jeden nafoukavaci, na druhe strane druhy na vyfuk a v podstate za nim hned dalsi na skrini na vyfuk ven.

Asi takto >|> >, snad je to pochopitelne. :-)

Dobrý den, mám procesor AMD FX 6300, desku Gigabyte 970A-UD3P a chtěl bych se zeptat, jaký bych si měl koupit chladič, pokud chci procesor nataktovat na 4,3 GHz, aby to rozumně uchladil.

SilentiumPC Fera 3 to je na něm (to si pak může koupit jenom 120 točák vyměnit ho a nebo tam nějak pleskou oba, SilentiumPC Fortis 3 HE1425 je předraženej křáp za ty prachy a Fortis chladí líp,než nějakej hokus pokus koupil bych osobně Ninju 4 rovnou.;-)