Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Skypu - Windows Installer Error

Ahoj, jsem už docela zoufalá a nutně potřebuju radu.

Snažím se nainstalovat Skype a z neznámého důvodu to prostě nejde. Při spuštění SkypeSetup.exe mi vždycky vyskočí ta samá chyba:
"Nelze nalézt nebo spustit Windows Instalátor.
Prosím aktualizujte váš počítač a zkuste spustit Skype znovu."

Počítač jsem aktualizovala, nic. Zkusila jsem hledat na internetu a použít návody pro podobnou situaci z oficiálních stránek Microsoftu. Nic nepomohlo.
Jiné programy lze instalovat i odinstalovat bez potíží.
OS: Win7 64bit

Předem děkuji za rady.

P.S. V minulosti jsem na tomto počítači už Skype instalovaný měla, bez potíží.

Za lomítkem nemá být mezera! Okno, které se objevilo, je vlastně nápověda, protože nebyl rozeznán parametr.
Na webu MS to zmršil strojový překlad, nicméně původní tvar z anglického textu vidíš po najetí na příslušný řádek.
Správný tvar příkazů:

MSIExec /unregister
MSIExec /regserver

Tak sice už se mi povedlo nainstalovat jinou verzi skypu, jak píšu výše, ale zkusila jsem ještě i tenhle postup. Přesně jsem opsala vámi zadané řádky, každý odentrovala. Ani po jednom odentrování se nestalo vůbec nic, prostě se jen objevil nový příkazový řádek. Žádná zpráva, žádné hlášení, nic.

Pravdepodobne chyba v zápise príkazu:
Máš tam: >MSIExec / unregister - teda za lomítkom je medzera - neznámy príkaz.
Malo by byť: >MSIExec /unregister - dokonca vo vedľajšom okienku ti píše správnu syntax....ako sa to má písať.

Měl jsem ten samí problém , také tato otravná hláška . Vyřešeno tím že klikneš na stažený skype.exe install a dáš vlastnosti zaškrtneš políčko kompatibilita s win xp SP 3 a spustit jako správce a pak jde instalovat bez problému . Toto je běžná chyb Win 7 dělá to i u jiných programu .