Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam sběratelské karty

Dobrý den,
prosín Vás chci se zeptat, zažádal jsem Valve o vrácení prostředků, protože se mi dva tituly nelíbili a oni mi je vrátil, ale jak je to s těmi kartami v knihovně ty produkty nemám, ale v odznaku tam ty karty ze hry jsou a šli by i kupovat na trhu.
Je tímto možné si doskládat odznaky i už pro nevlastněnou hru?

Nejen na Steamu: isthereanydeal.com

Když si tam vytvoříš účet, můžeš si do svého waitlistu naházet hry, které chceš sledovat. Pak to máš všechno pohromadě a jakmile nějaké hře klesne cena (opět si můžeš nastavit parametry poklesu), dostaneš e-mailem upozornění.

Můžeš si vybrat servery, které chceš sledovat (Steam, Origin..), akorát tam chybí UPlay.