Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co mi ,,žere,, RAM ?

Dobrý den , můj problem se týká využívání operační paměti . Nedávno se mi občas začaly sekat hry, prohlížeč a další programy a poté co jsem se podíval do správce úloh, jsem si všiml že RAM jede na +- 98% neustále a tak jsem neváhal a skočil do Alzy pro další 8GB , tudíž v tuto chvíli mam 16GB RAM DDR3 1600MHz což si myslím že je až až v případě že mam většinou zaplý jenom Chrome a Skype nebo TSa stále jsem na 98%. Povypínal jsem co šlo,projel to ESETem a stejně nic.Jediný co mě napadá že to dělá grafika že si bere sdílenou pamět nebo nevim

.RAM mam zapojene 1-slot 4GB
2-slot 8GB
3-slot 4GB .

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-4590 CPU @ 3.30GHz (4 CPUs), ~3.3GHz

Display Devices: Card name: NVIDIA GeForce GTX 960
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce GTX 960
Display Memory: 10172 MB
Dedicated Memory: 2016 MB
Shared Memory: 8155 MB

Motherboard: MSI B85-G43 GAMING
System: Windows 10

Napadá vás někoho kde by mohl být problem ? Předem děkuji

asi vadně fungující 32bit program v 64bit prostředí.
samotný program zabírá normální velikost ram, ani ve správci úloh na něm není nic nápadné, ale windows pro něj rezervují nesmyslný prostor, který pak omezuje ostatní aplikace a systém.
nevím, jestli rammap napoví něco rozumného.

není v menu "empty" nějaká zajímavá položka? nemám to tu před sebou.
jinak myslím, že ani v processes, ani v file sumary/details se neukazuje, co konkrétně tak obrovskou ram zabírá.
google napovídá, že by to měly být memory leaks způsobené vadným ovladačem...

Killer E2205 Gigabit LAN controller

to je ona, už tu s ní byly problémy. zkus jiný ovladač k té shitové síťovce, nebo ji nahraď pcie kartou (s intel broukem nebo broadcom, jestli chceš utrácet)