Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dlouhá doba kopírování souborů na flash disk

Dobrý večer, často si dávám filmy na flash disk. Zhruba 1 film, který má cca. 2 GB se přemísťuje na flash disk necelých 10 minut, což mi přijde dost, přitom mám flash disk od Kingstonu přesnější název Kingston DataTraveler SE3 16GB a HDD od Seagate BarraCuda HDD 1TB. Děkuji všem co mi poradí :-).

Kingston DataTraveler SE3 16GB má max. prenosovú rýchlosť zápisu 5 MB/s.
Z toho vyplýva, že ak by bola správna konštalacia hviezd a tvoj flash disk bol riadne vyspatý a odpočinutý, tak 2GB by nakopíroval najskôr za 6 minút a 45 sekúnd.
ZÁVER:
- na takýto pomalý flash disk nemôžeš nahrávať rýchlejšie.
- kúpiť rýchlejší flash disk.