Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Canon Pixma MG5250 - netiskne černě (windows 10)

Zdravím,

mám problém se svojí tiskárnou Canon MG5250 a to, že netiskne černě.

Ovladače mám nainstalované pro Windows 10 - tiskárnu si to našlo.

- zkoušel jsem černo-barevný text, ale vytisklo to jen barevnou část
- inkoustu je ve všech cartridgích dost
- nefunguje ani když nastavím "tisk v odstínech šedi"
- hloubkové čištění jsem dělal i s kontrolním vzorkem trysek - vše OK

Jediné co funguje je, když ve WORDu označím text a jako barvu zvolím druhou nejčernější (asi 90% sytost), ale i tak je výsledek spíš do šeda. A v nastavení nesmím zadat "tisk v odstínech šedi"

Měl někdo podobný problém?

Díky

Pokud je v cerne inkoust tak je spis v haji hlava, u tohohle typu "kazeta" = jen zasobnik inkoustu, nic vic. Jeste je mozna jedna vec - ze se zapomnela pri vymene strhnout z cerne naplne ta folie co je pres ventilek. ;-) Ono to pak chvili funguje, ale nakonec "nic" i kdyz tam inkoust je a vse se jinak tvaru OK.

Mám Pixmu MG5450 a něco podobného se mi stalo. Určitý text prostě nebyl černý. Horem, dolem jsem měnil různá nastavení, leč marně. Musím se přiznat, že nemám barevné tonery (i tak se domnívám, že když nastavím černobílý tisk, měl by teda takový být).

PS: Používáte originální náplně Canonu? Mohlo by to být tím. Jednou došlo na to, že jsem tiskl obrázky a byly pořád šmouhaté. Po tehdejší výměně za origo to pak bylo v pořádku.