Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS M2V

Zdravím, mám starsí mb Asus M2V na w7 i w10 se po vypnutí a zapnutí instaluje via pci most na sb;ěrnici drivery os. Instaluje se i zvuk.
Vadný chipset ?

nie vadný,ale zastaralý,via pci bridge je normálna súčasť čipsetu a k tomu sa inštalujú aj príslušné ovládače,na tom nieje nič vadné,len už svojou architektúrou zastaralé....resp už tak zastaralá architektúra,že novšie systémy už môžu mať problém s korektnou inštaláciou ovládačov pre zastaralé čipsety,ktoré sa už dávno nevyrábajú...