Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem z directx 9 pri spousteni hry

Jedna se o ten novy notebook, nekdo tu na poradne rikal, ze by nemel byt z directx problem, coz je asi omyl. Pri spusteni hry hodi nize uvedenou hlasku. Directx 9 jsem tam instaloval, ovsem vysledek je porad stejny.

[http://img260.imageshack.us/img260/4460/screencod2r r3.jpg] je to docela maly, sakrish, je tam napsano: "V directx(R) se vyskytla neresitelna chyba Pro mozne reseni problemu si precti Directx(R) FAQ

pote me to odkaze jsem:
[http://img258.imageshack.us/img258/4144/screendrctx mh9.jpg]

Díky moc za rady ;-):beer:

EDIT. jeste dodam, ze pri stejnem postupu instalace na stolnim pecku je vse ok a hra jede.

koukam, pomalu jste me pohrbily. Na nic jsem neprisel, zkusil jsem reinstal, instalace directxu probehla nekolikrat, v threadu "NHL 07" jsem stahnul taky ten pakl od mifa a stale nic. Hry moc nehraju, takze nevim jak mam postupovat(instalace hry probehla na dost podrobny navod od kamose). Prosim tedy o nejake rady.