Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava pro střih

Dobrý den,
rád bych konečně stříhal jako člověk a tak bych se vás chtěl zeptat na moji sestavu, kterou jsem si sestavil z toho, co bych asi tak chtěl.
Primárně na tom budu stříhat a občas 3D či gamesy.

Plánuji koupit nějaký basic a postupně upgrade
Takže každé zlevnění uvítám

https://www.czc.cz/88heogi97cincakb7adf5h32sa/sezn am

nevím jestli wifi motherboard nebo to zvládnu kabelem

Děkuji moc
Petr

Tohle není na střih, to je jen výmluva, to má být zjevně zapařovací vymyšlenost a zároveň "inkůůůlovská" výloha pro chlubení. Jinak pochopitelně viz níže, chybí PSU a ostatní drobnosti.
Základ i s WiFi nesmyslem, GK si tam může zastrčit sám a HDD 2× (czc nedovede v seznamu pochopit, že dva stejné kódy zboží tam jsou úmyslně)