Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Automaticky stisklá klávesa

Dobrý den,
Rád bych se zeptal, zda jde nějak online zjistit která klávesa na klávesnici je rozbitá. Vždycky když najedu třeba na internetu někam, tak mě to furt hází dolů. Když je proklikám tak všechno jede jak má. Poradíte mi tedy prosím, jestli je nějaká online stránka, která zjišťuje, která klávesa v tu chvíli mačká?
Předem děkuji za všechny odpovědi.

Děkuji za odkaz :)
No nicméně nic tam neukazuje ale když dám "ctrl" tak mi to oddaluje. No když dám tedy sám CTRL a - tak mi to tam samo pak ukáže, ale když nic nedělám tak to neukazuje a blbne to. Je to tedy klávesnicí nebo to může být nějaký virus?