Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nový Mobil

Zdravím, mám to potěšení vybrát nový telefon pro svoji sestru, takže jsem se chtěl poradit... Mám omezený rozpočet do 3 500 Kč. Není to sice moc ale myslím si že i za tuto cenu se dá sehnát slušný telefon. Takže jedině co chci aby měl ten telefon je 16gb rom a 2gb ram. Pokud možno tak tedy i LTE ale vím že v téhle cenové kategorii je to složité. Hlavně nechci aby se sekal po nějakém čase. Předem děkuji...

S pozdravem Pekac12

Můžu říct že sním nemám problémy... holt je vidět že Lenovo je úplně odlišně a výkonově taky na jiné úrovni. Navíc ta odladěnost je taky jinde, nejhorší chyba LG byla asi u těchto levných modelu to že se vypínala Domovská obrazovka a poté co se ukončila aplikace tak se musela znovu načíst a bylo to vše děsně zdlouhavé. Ale jak říkám se svým 8jádrovým miláčkem jsem maximálně spokojenej :-[ . No na tohle Lenovo jsem taky koukal ale příjde mi divný 4x1ghz. a navíc má jen 8gb rom a to je nedostačující.

Pokud ti na LG L9 II prisel firmware nedoladenej, tak az koupis Lenovo, mas se na co tesit (to je sarkasmus, abys to nahodou nepochopil, ze to bude dobry).

rozpočet do 3 500 Kč. Není to sice moc ale myslím si že i za tuto cenu se dá sehnát slušný telefon

Tak urcite dej vedet, samotneho me to zajima.

Pokud do te ceny sezenes i model s ceskym LTE, tak ho ber, nic lepsiho urcite neudelas. Jenze ja model s LTE nasel jen draz a bez LTE si za chvili na internet z mobilu neskrtnes, takze to pak vubec nema cenu, Nokia 130 je za tisicovku a telefonovat to umi taky. :-)

Edit:

Na tom odkazu co jsi dal pisou:

4G FDD-LTE: 1800 / 2100 / 2600 MHz

To je na prd, potrebujes 800MHz.