Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční mechanika, USB - nelze přeinstalovat

Zdravím,

kamarád mi dal starší NTB Asus, že už je zasekaný a potřeboval by ho přeinstalovat.

Bohužel jsem zjistil, že DVD mechanika nenačte žádný disk. Zkoušel jsem stáhnout i aktuální ovladač.. Btw: Když kliknu na mechaniku přes tento počítač, tak po "vysunout" se mechanika vysune, takže úplně mrtvá není..

No chtěl jsem tedy alespoň provést přeinstalaci přes USB, ale to bohužel se také nenačte.. Svítí, ale že by se připojilo se nikde nezobrazí. Btw: Ale klávesnici přes USB to připojí..

Děkuji za rady :)

u notebuku se vysouvá ven i čočka, časem se zapráší. pokud je ten dobrý muž kuřák, bude ulepená dehtem.
isopropyl a očistit.

na vetchou notebučí mechaniku poštvat destrukční cd s kartáčkem, který neumyje nic, jen svým nevyvážením ještě zhorší sledování stopy - to je silné kafe.

Skontroluj si sekcie hard drive bbs priorities a aj tu pod nou, ale vseobecne najskor bud nemas povoleny USB legacy support, alebo ta flash nebola BIOSom rozpoznana, z nejakeho dovodu (moze ich byt vela tych dovodov), zmen USB port, skontroluj nastavenia legacy supportu. P.S. a pripadne aj zmen flash.