Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - Aplikácia na hovory cez internet

Hľadám aplikáciu na hovory cez internet, ale neviem nijakú nájsť.

Mám jedinú podmienku:
- hovor musí byť klasicky ako keď sa telefonuje, čiže žiadny hlasitý odposluch alebo video

Ostal som prekvapený, keď som zistil, že ešte aj aplikácie, čo sú na bežné telefonovanie, Hangout ap., majú vždy hlasitý odposluch, hoci je video vypnuté.

SIP ale take znamena mit nekde u nekoho VoIP SIP ucet. To myslim v takto pojate odpovedi take melo byt.
U Skype mas ten ucet jaksi prirozene zabudovan.

Osobne mam SIP program Csipsimple a ucet u Odorika i s verejnym telefonnim cislem za par korun. Volani v siti zdarma a mimo sit za 60 haleru/min v ramci CR. Pro preshranicni volani bych zustal u Skypu.