Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP 625 se nespustí

Zdravím všechny ! Dneska jsem si pustil notebook jako každý jiný den a nezapnul se , jenom svítí kontrolka zapnutí 5 x blikne capslock a ještě nehučí větráček , vůbec se netočí . Moc to nechápu notebook se nepřehříval , je pravda že někdy hučel více při hraní her ale nikdy se nepřehřál. Budu rád za každou radu.

NTB: HP 625

Mozes skusit vybrat bateriu/zapnut ho bez baterie napajany iba zo siete a podobne pokusy, pravdepodobne ale zomrel, vek na to ma. Marťan radi kup si novy. Pokial mozno daj si nejaky rozumny cenovy limit, nech zas nemusis pouzivat najhorsiu lowendovu hruzu aka sa da zohnat.