Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plus network

Ahoj ,mám problém od včerejška jsem si všiml ,že mi vyskakuje na všech prohlížečích tento nežádoucí vyhledávač PLUS NETWORK . Nikdy jsem ho nestahoval ani neinstaloval a v počítači nelze ani najít a ani nejde najit v nastavení prohlížečů Mozilla a Chrome.Nevím co s tím ....Včera měl vypadky Google a večer to začalo vyskakovat . Už pár týdnů jsem do PC ani nic neinstalovat .Nechápu to a jsem z toho rozladěn . Děkuji za každou radu jak se toho zbavit . Marek

- začít odinstalací nežádoucích programů v ovládacích panelech. chtělo by to asi něčí dohled.
- ms autoruns: pozabíjet nežádoucí položky "run", "scheduled tasks". chtělo by to asi něčí dohled.
- 3-tlačítkovým adwcleanerem proskenovat pc, pokývat hlavou nad logem, dát clean. nouzový režim windows je lepší, ale není nutný, protože neodstranitelné položky čistí během restartu. po něm znovu test, jestli něco zbylo.
- pokud je stále zaspywarovaný profil nejhoršího prohlížeče (chrome), dá se profil zazálohovat pryč a smazat. chtělo by to asi něčí dohled.
- kdyby ještě něco zbylo, dá se pc projet combofixem. ten log není ani krátký, ani pro úplné laiky, vyžaduje dohled někoho znalejšího. variantou je nabootovat pc z nějakého antivirového boot cd a nechat skenovat disk.