Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM frekvence

Ahoj, mám ram DDR3 2400 MHz, ale je defaultně nastavená na 1600 MHz 1.5V. Chtěl bych se zeptat, zda má nějaký smysl ji taktovat na těch plných 2400 MHz při 1.65V. D
Děkuji

Ano nechat.
* Smysl to nema a na vykonu neprida, mas-li namysli hry, prinos neni ani "1FPS" (to uz je snad vetsi prinos rozdilu 'Latence') navic na 1151 bych radeji zustal na 1.5V.
Info : Vykon frekvence <RAM> je prinosem az u sdileni pri uziti IGP (integrovaného grafického chipu), kde frekvence prida na grafickém vykonu, ale jen integrovaného chipu, ktery nepouzivas, na misto pouzivas GProcesor se svou vlastni <VRAM> na PCIexress portu..