Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Screen tearing - sekani obrazu v prohlizecich

Dobrý den , mam 1. dotaz chtel bych se zeptat jestli nevite co je to za problem : Na vsech internetových prohlížečích se mi asi po minutě sekne obran např:. na youtube,twitch a pod. Děla mi to od te doby co mám windows 10. Opravil sem to tím že jsem si koupil AVG PCTuneUp a po kazdem spusteni PC sem tam musel nastavit režim turbo . Od včerejška mi to dělá zas a tímhle způsobem to opravit už nejde. Děkuji

• Bohužel Bílí Bratře, uvedené utilitky spíše celý systém rozhazují, o čem se sám můžeš přesvědčit, v takových případech pomuže až "Bod Obnovy" nebo "Reinstalace" celého OS s možností zachovaní souborů

TiP ~ PC Tune, Cleaner, Gegistry Boost už si více do PC neinstaluj, AVG odinstaluj, také projevuje anomalie pod Win 10, integrovany Defender je akceptovatelnejsí resení..